تخفیف کامپوزیت ونیر در کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد رشت به بیماران عزیز تعلق می گیرد تا زیباترین لبخند‌‌‌‌‌‌‌‌‏ها را به شما هدیه دهیم. خوشبختانه امروزه باتوجه به ‌پیشرفت‌هایی که ‌در علم و تکنولوژی و بخصوص ‌در زمینه زیباسازی دهان و دندان صورت‌ گرفته، یکی‌ از متداول‌ترین ‌روش‌هایی که ‌برای‌داشتن لبخندی زیبا به‌ کار می‌رود، کامپوزیت دندان است که مورد استقبال افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. به همین دلیل تخفیف ویژه ای برای بیماران در نظر گرفتیم تا در سال جدید لبخند زیبایی داشته باشند.

ونیر کامپوزیت دندان

امروزه‌ با استفاده‌ از ونیر کامپوزیت دندان، می توان یکی‌ از بهترین درمان ها را برای‌ ایجاد لبخندی زیبا در بیماران انجام‌ داد. در یک تعریف می توان این‌گونه عنوان‌ کرد که ونیر کامپوزیت دندان، ترکیبی‌ از مواد زمینه‌ای هستند که‌ در اثر ترکیب ذراتی به‌ نام فیلر به‌ استحکام بالایی‌ دست خواهند یافت. به‌ عبارت دیگر این‌ ترکیب خمیری‌ شکل‌ است به‌ وسیله تابش نور در طول موج خاص به صورت سفت و سخت در خواهد آمد. بعد از سفت‌شدن، بوسیله پولیش دادن‌ به‌ آن‌ شکل مناسب‌ می دهند تا در دهان موجب‌ اذیت کردن‌ دیگر دندان ها نشود.

بهترین کاندیدا کامپوزیت ونیر دندان

مشاوره‌ و بررسی‌ وضعیت دندان ها، توسط دندانپزشک زیبایی در کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد، مناسب‌ بودن‌ شما برای‌ استفاده از کامپوزیت ونیر را مشخص می کند. در این حالت‌ لازم است‌ که شما هیچ بیماری فعال لثه یا التهاب های‌ مربوط به‌ آن‌ را قبل‌ از شروع درمان نداشته‌ باشید.
با این‌حال روش ترمیم دندان ها و دندانپزشکی زیبایی به‌کمک ونیر کامپوزیت، برای اکثر افراد مناسب‌ و ایده آل است‌ و کارآمدترین گزینه‌ برای اشخاصی است‌ که‌ با مشکلات زیر مواجهند: 

 • دندان نا مرتب
 • دندان هایی‌ که روی یکدیگر قرار می گیرند.
 • رنگ بد دندان
 • موارد لب پر و شکستگی دندان
 • دندان های‌ بلند، کوتاه یا کوچک

مزایا کامپوزیت ونیر دندان

 1. در بیشتر مواقع، نصب آن نیازی به تراش دندان ها ندارد و در شرایط خاص نیز، میزان بسیار ناچیزی از مینای دندان تراشیده می شود. همچنین نصب آن به دندان های مجاور آسیبی وارد نمی کند.
 2. چنانچه تحت فشار های‌ بالا دچار پریدگی لبه یا شکستگی شدند، امکان ترمیم و اصلاح آن ها همانند دندان های طبیعی، به‌ راحتی وجود خواهد داشت.
 3. دارای قابلیت تحمل فشار های‌ بالا در زمان جویدن مواد غذایی به‌میزان ۱۰ برابر لمینیت های‌ چینی می باشند.
 4. شکل‌ و فرم طبیعی، به‌طوریکه سایرین به‌ سختی متوجه تفاوت دندان طبیعی با دندان ونیر کامپوزیت می شوند.
 5. به‌علت بی‌ نیازی از لابراتوار می توان خطای انسانی را حذف نمود.
 6. مدت زمان درمان کوتاه و در یک جلسه صورت می گیرد.

تخفیف کامپوزیت ونیر در رشت

تخفیف کامپوزیت ونیر در کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد رشت به شرح ذیل می باشد:

 1. 35% تخفیف کامپوزیت ونیر برای 10 نفر اول
 2. 25% تخفیف کامپوزیت ونیر برای 10 نفر دوم
 3. 15% تخفیف کامپوزیت ونیر برای 10 نفر سوم

فرصت استفاده از شنبه 8 بهمن 1401

نکته : تخفیف ها فقط به افرادی تعلق می گیرد که نوبت درمان رو هرچه زودتر ثبت کنند.

میزان سفید شدن دندان‌ها با کامپوزیت ونیر

میزان سفید شدن دندان‌ها با استفاده از این روش به سلیقه فرد بستگی دارد. دندانپزشک در کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد پیش از شروع نصب کامپوزیت سایه رنگی را در اختیار بیمار قرار می‌دهد و راهنمایی‌های لازم درباره انتخاب رنگ را به بیمار می‌دهد.
برخی افراد تمایل دارند که دندان‌هایشان خیلی سفید نشوند و طبیعی جلوه کنند، در مقابل برخی دیگر از افراد می‌خواهند که دندان‌هایی بسیار سفید همانند دندان‌ها سلبریتی‌ها و افراد مشهور داشته باشند و رنگ‌های سفیدتر و روشن‌تر را انتخاب می‌کنند.
پس در جواب این سؤال که کامپوزیت دندان‌ها را تا چه حد سفید می‌کند، می‌توان گفت که میزان سفیدی به سلیقه و خواسته بیمار بستگی دارد و می‌تواند در درجات مختلفی ارائه شود.

درمان کامپوزیت ونیر در کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد

سیگار کشیدن بعد از کامپوزیت!؟

مراقبت های بعد از انجام ونیر کامپوزیت دندان

 • لازم است‌ برای دوام و پایداری دندان هایتان به‌طور منظم مسواک بزنید.
 • جویدن یا گاز زدن غذا بعد از لمینیت کامپوزیت مشکلی ندارد.
 •  خوردن آجیل های‌ سخت و شکستن پوست دانه‌هایی چون پسته و بادام‌ برای لمینت ها آسیب رسان بوده‌ و ممکن‌ است بخش های‌ مذکور را ساییده کنند. هر چند که می توان ونیر کامپوزیت را دوباره اصلاح و ترمیم نمود. اما لمینت پرسلن و لمینت سرامیکی باید تعویض شوند.
 • لازم است اشخاص دارای کامپوزیت ونیر، پس‌از صرف قهوه، چای یا هرگونه مواد خوراکی رنگ دار، حتما از مسواک استفاده کرده‌ و به خوبی دندان هایشان‌ را پاک کنند، زیرا مواد کامپوزیتی همچون دندان های‌ طبیعی بوده و خاصیت رنگ پذیری دارند. چنانچه در مراقبت‌ از آن ها کوتاهی کنید، بروز  لکه‌های رنگی یا تغییر رنگی کلی‌ را شاهد خواهید بود. حتی اگر دسترسی یه مسواک ندارید، سعی کنید تا دهان خود را با آب بشویید.
 • البته ذکر این‌ مطلب نیز ضروری است‌ که تغییر رنگ به‌ مرور زمان در همه دندان‌ها رخ داده و بهتر است‌ هر چند وقت یکبار آن ها را پولیش نمود.
 • علاوه برحفظ بهداشت دهان و دندان و استفاده مرتب‌ از مسواک، استفاده‌از نخ دندان هم ضروری‌ است. همچنین مراجعه مرتب‌ به کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد در تاریخ‌های مشخص، برای‌حفظ سلامت دندان ها بسیار کمک کننده خواهد بود.

بهترین خمیر دندان برای کامپوزیت چیست؟

در این مطلب قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم.

استفاده از تخفیف کامپوزیت ونیر

برای داشتن لبخندی زیبا نیاز به دندان‌هایی زیبا و سالم دارید زیبایی، تمیزی، سالم‌بودن و یکدست‌بودن دندان‌ها می‌تواند به یک لبخند زیبا بیانجامد و این لبخند زیبا نقش بسیار ی در زیبایی چهره شما دارد. کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد زیباترین لبخندها را به شما هدیه می دهد. برای استفاده از تخفیف کامپوزیت ونیر و داشتن لبخند زیبا با مناسب ترین قیمت در سال جدید با ما تماس بگیرید.

01332123208 – 01332123209

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X