ده برند برتر ایمپلنت

10 برند برتر ایمپلنت دندان را در این مقاله مشاهده می کنید که برای هر کدام توضیحی ارائه می شود. قبل از پرش به لیست، نکات مهمی را در مورد برندهای ایمپلنت دندانی خواهید یافت.

برندهای ایمپلنت دندانی قطعات و سیستم های ایمپلنت را برای عملیات ایمپلنت دندان تولید می کنند. آنها کیفیت، دوام، نوآوری و قیمت مناسب را در درجات مختلف ارائه می دهند. همچنین، برخی از شرکت ها بسیار جدید هستند، در حالی که برخی دیگر بیش از 30 سال است که در بازار هستند.

به طور کلی، کلینیک های دندانپزشکی در سراسر جهان چند برند را در دست دارند که فکر می کنند برای اکثر مشتریان خود مناسب هستند و تمایل دارند از یکی از آن مارک ها استفاده کنند. یک بیمار قرار است از بین گزینه های پیشنهادی توسط متخصص دندانپزشکی یا کلینیک، برندی را انتخاب کند.

انتخاب یک نام تجاری از یک لیست جهانی برای یک بیمار عادی کار سختی خواهد بود. در سطح جهانی، 150 شرکت در تلاش هستند تا راه خود را در بازار ایمپلنت دندان باز کنند و برای یک فرد عادی تقریبا غیرممکن است که در مورد همه آنها اطلاعات داشته باشد. با این حال، از آنجایی که موضوع دندان شماست، نمی توانید از جستجوی بهترین مارک های ایمپلنت دندان خودداری کنید، که قابل درک است.

چرا برندهای زیادی وجود دارد؟

شاید متوجه شده باشید که برندهای زیادی در رابطه با عمل ایمپلنت دندان وجود دارد. با این حال، تنها کمتر از 10 15 مورد از آنها برای شما آشنا هستند، یا فقط در مورد 23 مارک توسط متخصص دندانپزشکی به شما گفته شده است. البته عرضه و تقاضا مانند هر تجارت دیگری عاملی است. با این حال، نکته کلیدی خاص در برندهای ایمپلنت دندانی در شرایط بالینی متنوع است.

مواد با کیفیت بالاتر مورد استفاده در سیستم‌های ایمپلنت دندان، گزینه‌های اندازه وسیع‌تر، هزینه‌های معقول‌تر و ارتباطات روان، برخی از برندها را به جلو می‌برد. بنابراین آنها محبوب تر از ده ها نفر دیگر می شوند.

آیا مهارت جراحی بر موفقیت ایمپلنت تاثیر می گذارد؟

این موضوع دیگری است که باید به طور مفصل مورد بحث قرار گیرد. اولاً، یک متخصص دندانپزشکی ماهر و باتجربه به احتمال زیاد نتیجه بهتری نسبت به یک همکار کم مهارت یا بی تجربه دارد. این به این دلیل است که او می تواند حتی با استفاده از یک برند با کیفیت پایین تر، ایمپلنت دندانی پیشرفته ای را انجام داده و تولید کند. از سوی دیگر، یک متخصص دندانپزشکی بی‌صلاحیت، حتی اگر برندهای ایمپلنت دندانی مورد استفاده در کلینیک از کیفیت بالاتری برخوردار باشند، هرگز احساس راحتی نمی‌کنند.

همچنین، جایگزینی یا ترمیم ایمپلنت دندان باید از جمله ملاحظات شما باشد. بدیهی است که شما به جای یک مجموعه ایمپلنت دندان جدید به یک متخصص دندانپزشک ماهر نیاز دارید. بنابراین، می‌توان گفت که مهارت‌های جراحی همیشه ارزشش را دارد و قطعاً بر موفقیت در درمان ایمپلنت دندانی شما تأثیر می‌گذارد.

خبر خوب این است که شما نیازی به انتخاب بین یک جراح ماهر و مارک های ایمپلنت دندان با کیفیت بالا ندارید. هنوز کلینیک های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از مارک های عالی ایمپلنت دندان، دستان خوبی پیدا کنید. به نظر شما این عالی نیست؟

10 برند برتر

همانطور که در بالا گفته شد، بسیاری از مارک های ایمپلنت دندان در بازار وجود دارد و شما فقط می توانید از بین لیست معینی از چند مارک انتخاب کنید. با این حال، امروزه بسیاری از بیماران بیش از هر زمان دیگری مایل به کسب اطلاعات در مورد نام های تجاری هستند و به دلیل دسترسی آسان تر به اطلاعات، نام تجاری مورد نظر خود را با نام آن درخواست می کنند. اگرچه امروزه دستیابی به اطلاعات آسان‌تر است، اما انتخاب در هر کاری همیشه برای همه یک مبارزه بوده است، به خصوص زمانی که گزینه‌های بیش از نیاز وجود داشته باشد. در مورد مارک های ایمپلنت دندان، می توانید یک جستجوی سریع در گوگل با نام های تجاری ایمپلنت دندان انجام دهید.

در جستجوی خود، می توانید مدت زمان حضور شرکت در بازار را در نظر بگیرید. این به طور بالقوه امکان یافتن توصیفات و برخی نظرات دیگر را قبل از تصمیم گیری افزایش می دهد. همچنین، مارک های قدیمی معمولاً در بازار رایج تر هستند و شما یا دندانپزشکتان می توانید لوازم جانبی آنها را در صورت لزوم پیدا کنید.

نکته دیگری که می توانید در نظر بگیرید کمیت و کیفیت تحقیقات در مورد یک برند خاص است. معمولاً هر چه تحقیق بیشتر باشد، رایج تر است. با این حال، تحقیقات بیشتر به معنای کیفیت بهتر نیست. شما هنوز هم باید بخوانید و متوجه شوید که آیا مقامات آن برند ایمپلنت را تایید می کنند یا از برخی جهات مورد انتقاد قرار می گیرد.

ایده هوشمندانه دیگر این است که می توانید لیست زیر را بخوانید

1. Straumann

Strauman که در سال 1954 تأسیس شد، یک شرکت معروف ایمپلنتولوژی سوئیسی است. آنها تحقیقات زیادی، ساخت دندانپزشکی و بیومواد انجام می دهند. آنها همچنین روی نرم افزار دندانپزشکی سرمایه گذاری می کنند که آنها را به بازیگری پیشرو در بازار تبدیل می کند. آنها با همکاری مراکز تحقیقاتی، دانشگاه ها و برخی از کلینیک های پیشرو کار می کنند.

تولیدات آنها بسیار نوآورانه، بادوام و ایمن است. آنها همچنین به متخصصان و کلینیک های دندانپزشکی محصولات ترمیمی و جراحی را ارائه می دهند. به عنوان منبع کامل دندانپزشکی، بسیاری از کلینیک ها و متخصصان دندانپزشکی Straumann را ترجیح می دهند. با این حال، به عنوان یکی از بهترین مارک های ایمپلنت دندان در سطح جهان، سیستم های ایمپلنت و سایر محصولات Straumann نسبتا گران هستند.

2. Hiossen (Osstem Implant)

هیوسن نیز یکی از محبوب ترین برندهای ایمپلنت دندان است. این یک شرکت آمریکایی است. علاوه بر این، یکی از غالب ترین برندهای ایمپلنت دندان در ایالات متحده و جهان است. این شرکت واقعاً به حداکثر رساندن رضایت مشتری اختصاص دارد.

با توجه به بازخورد داده شده و تجزیه و تحلیل نیازهای اخیر در این بخش، هیوسن تلاش زیادی برای افزایش کیفیت ایمپلنت ها دارد. هیوسن در یک مرکز بسیار مدرن مستقر است و آنها بخش زیادی از درآمد خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنند. امروزه این شرکت سیستم های ایمپلنت را به بیش از 70 کشور جهان صادر می کند.

3. Zimmer Biomet

Zimmer Biomet یکی دیگر از بزرگترین شرکت های دندانپزشکی در جهان است. آنها برای حفظ کیفیت، یکپارچگی و ایمنی بیماران سخت کار می کنند. آنها به مراقبت های دندانی به طور کل نگر نگاه می کنند و مهارت برتر را با علم ترکیب می کنند تا محصولات هنری را تولید کنند. آنها علاوه بر اینکه یکی از شرکت های پیشرو در ارائه آموزش و آموزش هستند، خدمات شخصی و پاسخگو را به متخصصان دندانپزشکی ارائه می دهند تا بتوانند بهترین درمان خود را ارائه دهند.

4. Nobel Biocare (Danaher)

Nobel Biocare یک شرکت با تجربه در زمینه سیستم های ایمپلنت دندان است. آنها به ارائه کیفیت زندگی بهتر به بیماران اختصاص داده شده اند. برای این منظور، آنها هدف خود را از توانمندسازی متخصصان دندانپزشکی در سراسر جهان توضیح می دهند.

Nobel Biocare یک شرکت با تجربه در زمینه سیستم های ایمپلنت دندان است. آنها به ارائه کیفیت زندگی بهتر به بیماران اختصاص داده شده اند. برای این منظور، آنها هدف خود را از توانمندسازی متخصصان دندانپزشکی در سراسر جهان توضیح می دهند.

5. Dentsply Sirona

یک برند آمریکایی Dentsply، که در سال 1899 تأسیس شد، و یک برند آلمانی Sirona، که در سال 1877 تأسیس شد، در سال 2016 ادغام شدند. اگرچه آنها قبل از اینکه متحد شوند، شرکت های نسبتاً متوسطی در منطقه محلی خود بودند، اما از سال 2016 به طور قابل توجهی تجارت را توسعه دادند.

امروزه این شرکت با سرمایه گذاری های نوآورانه قابل توجه است و بهترین محصولات ممکن را به متخصصان دندانپزشکی و بیماران در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت سیستم ایمپلنت Astra Tech را ارائه می دهد که بسیار بادوام، کاربردی و زیبایی است.

6. Biohorizons

Biohorizon یک شرکت نسبتاً جدید است که در سال 1994 تأسیس شد. این شرکت توسط تیمی از مهندسان در دانشگاه آلاباما تأسیس شد. تمرکز این شرکت بر خدمات، علم و نوآوری است. آنها انواع زیادی از سیستم های ایمپلنت و سایر محصولات دندانپزشکی را ارائه می دهند.

شما یا متخصص دندانپزشکی شما می توانید ایمپلنتی را از میان ایمپلنت های سری Tapered، Conelog Progressive یا قدیمی انتخاب کنید. Biohorizons به ارائه آخرین فناوری به بیماران اختصاص دارد. بنابراین، این شرکت اولویت را به روابط خوب با کلینیک ها می دهد زیرا آنها پل ارتباطی بین شرکت تولید کننده و بیماران هستند.

7. Euroteknika

Euroteknika که در سال 1992 تاسیس شد، یک شرکت دندانپزشکی فرانسوی شناخته شده است. فعالیت های اولیه این شرکت علاوه بر اعمال دندانپزشکی، پروتز آزمایشگاهی، جراحی و ایمپلنت است. این شرکت به طور مداوم بر روی فناوری جدید کار می کند و سعی می کند مانند بسیاری از برندهای دیگر ایمپلنت دندان، آخرین فناوری را به جامعه دندانپزشکی ارائه دهد. علاوه بر این، آنها به سادگی، قابلیت اطمینان و کیفیت اهمیت زیادی می دهند.

8. Megagen

Megagen یک برند کره ای است که توسط گروهی از جراحان دندانپزشکی در سال 2002 تاسیس شد. این شرکت به طور خاص سعی می کند راه حل هایی برای مشکلات چالش برانگیز بیابد که نوآوری و کیفیت را به ارمغان می آورد. آنها مدل های مختلفی را برای نیازهای مختلف ارائه می دهند، مانند Anyridge، Rescue، Anyone، Mini و EZPlus.

AnyRidge احتمالاً معروف ترین محصول شرکت Megagen است. AnyRidge یک سیستم ایمپلنت بسیار همه کاره است و به دلیل پایداری مکانیکی بالا، گزینه های اندازه های مختلف و مدت زمان طولانی تر، تقاضای زیادی برای آن وجود دارد.

9. Implant Direct

ایمپلنت دایرکت یکی از برندهای پیشگام ایمپلنت دندان است که به مشتریان خود امکان خرید آنلاین محصولات را می دهد. این شرکت علاوه بر فروش ایمپلنت، آموزش و آموزش نیز ارائه می دهد. ایمپلنت ها در یک مرکز تولید بزرگ در کالیفرنیا، ایالات متحده تولید می شوند. این شرکت ایمپلنت ها را به 40 کشور به طور مستقیم یا از طریق توزیع کنندگان می فروشد. ایمپلنت های آنها راه حل های پروتز و ترمیمی با کیفیت بالا را ارائه می دهند.

10. DTI

DTI یکی از برندهای برجسته ایمپلنت دندان در ترکیه است. دفتر مرکزی شرکت در چکمکوی، استانبول و مرکز تولید در گبزه، کوجالی واقع شده است. این شرکت با مشارکت تعدادی از دانشمندان، پزشکان و مهندسان از نقاط مختلف جهان راه اندازی شد. آنها همچنین تلاش زیادی می کنند تا با سایر موسسات پیشرو در بخش ایمپلنت همکاری کنند

DTI طراحی، عملکرد، دوام و طیف گسترده ای از گزینه ها را در سهام خود ارائه می دهد. علاوه بر این، قیمت گذاری نسبتاً مقرون به صرفه تر از شرکت های اروپایی و آمریکایی است.

منبع : Top 10 Dental Implant Brands

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X