ایمپلنت دندان بهترین هدیه برای روز پدر است. گاهی اوقات پدر و مادرها خودشان را فراموش میکنند و بهترین ها را همیشه برای فرزندشان می خواهند. این بار شما بهترین ها را برای پدرتان بخواهید. ایمپلنت بهترین هدیه برای خوشحال کردن پدرتان می باشد.

50% تخفیف یک واحد ایمپلنت برای پدرها

برای استفاده از تخفیف روز پدر، فرزندان به همراه پدر گرامی‌شون می‌توانند از سه‌شنبه ۱۱ بهمن تا پنجشنبه ۱۳ بهمن سال 1401 به کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد مراجعه کنند و از این تخفیف بهره مند شوند .

ایمپلنت دندان چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی و زیاد شدن امکانات و تجهیزات ایمپلنت خیلی ها که فکر و خیال از دست دادن دندان های خود را داشتند امروزه دغدغه این موضوع را ندارند چرا که به سهولت می توانند از ایمپلنت بعنوان بهترین دندان دائمی مثل دندان طبیعی استفاده نمایند.

یکی از بهترین مزایای ایمپلنت دندان این است که نه تنها دائمی بوده بلکه هیچگونه عوارض خاصی برای استفاده کننده آن بوجود نمی آورد. و فرد از هرگونه آلرژی مصون خواهد بود.

ایمپلنت توسط ابزار بسیار دقیقی کنترل و ساخته می شود. ماده ای که در ساخت آن استفاده می شود، تیتانیوم است که در واقع فلزی با کیفیت خوب محسوب می شود. جنس قطعات ایمپلنت یا همان فیکسچرها تیتانیوم می باشد.

که به دلیل اینکه کاملا از لحاظ بیولوژیکی با بدن تطابق دارند، در تماس با بدن و استخوان فک هیچگونه واکنش آلرژیک بوجود نمی آید. که این مورد یکی از بزرگترین دستاورد ها در علم دندانپزشکی می باشد.

ایمپلنت می تواند بهترین گزینه برای جایگزین کردن دندان هایی باشد که به نحوی از دست رفته اند. علت اینکه جنس تیتانیوم را برای ایمپلنت دندان انتخاب کرده اند این است که بسیار سازگار با بدن انسان است.

ایمپلنت دندان با دندان واقعی ما چه فرقی دارد؟

یک دندان واقعی از نظر ظاهری به 3 بخش تقسیم می شود. ریشه، طوق دندان و تاج دندان 3 بخش اصلی و ظاهری هر دندان واقعی هستند.

ریشه توسط رباط پریودنتال به استخوان فک متصل می شود، طوق دندان در حد فاصل بین ریشه و تاج دندان است. این بخش در خط لثه قرار دارد. و تاج دندان آن چیزی است که بیرون از لثه ها مشاهده می شود.

یک ایمپلنت دندان که با روش جراحی در داخل استخوان فک کاشته می شود نیز تقریبا چنین ظاهری دارد. تنها تفاوت اصلی آن ها در زنده بودنشان است. دندان در مرکز و ریشه خود بافت زنده دارد اما ایمپلنت صرفا یک قطعه کوچک و فلزی است که وارد فک شده.

با این وجود، هم دندان واقعی و هم ایمپلنت هر دو عملکرد و ظاهر مشابهی دارند و هر دو برای بهبود گفتار و قدرت جویدن در نظر گفته می شوند.

ایمپلنت فول ماوس یا کل دهان، آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟

آیا هزینه این روش کاشت دندان ارزش سرمایه گذاری مورد نیاز را دارد یا خیر.

ایده آل ترین شرایط کاشت دندان چیست؟

خبر خوب این است که بیشتر افراد کاندیداهای خوبی برای کاشت دندان هستند. با این حال یک کاندید ایده آل باید حتما 4 شرط زیر را داشته باشد تا نتایج عمل به درستی رقم بخورد:

بافت لثه حتما باید سالم و مقاوم باشد

اندازه، تراکم و ساختمان استخوان فک مناسب باشد

حتی الامکان سیگار و سایر دخانیات مصرف نشود

شخص باید متعهد به رعایت بیشتر بهداشت دهان و دندان باشد

دندان مصنوعی دارم آیا می توانم ایمپلنت دندان انجام دهم؟

برای پاسخ این سوال مطلب بالا را بخوانید.

مزایای ایمپلنت دندان چیست؟

هرچند که تعدادی عارضه جزئی در خصوص کاشت دندان با این روش وجود دارد، اما مزایای ایمپلنت دندان بسیار بیشتر از این عوارض جزئی است. تعدادی از مهم ترین مزایای جراحی کاشت ایمپلنت عبارتند از:

ایمپلنت ها از نظر عملکرد و زیبایی مشابه دندان های طبیعی هستند

چون به استخوان فک جوش می خورند دائمی و ثابت هستند

برخلاف سایر روش های جایگزین دندان مانند دندان مصنوعی و بریج که احتمالا افتادن آن ها وجود دارد (یا ممکن است برای گفتار و جویدن مشکل ایجاد کنند،) ایمپلنت ها هیچ گفتار و قدرت جویدن شما را بهبود می بخشند.

هیچ گونه حرکتی ندارند و هیچوقت احساس نمی کنید که یک دندان غیر واقعی در دهان شما است

اعتماد به نفس افراد را به خوبی بالا می برند.

با دوام هستند و مادامی که از آن ها به خوبی مراقبت شود تا آخر عمر ماندگاری دارند.

مانع از تحلیل رفتن استخوان فک می شوند.

صورت را جوانتر نشان می دهند.

ایمپلنت دندان برای سالمندان انتخاب مناسبی است؟

در این مطلب به همه نکات درباره ایمپلنت سالمندان میپردازیم.

عمر متوسط ایمپلنت

روکش کردن دندان ها و کاشت دندان می تواند راه حلی مناسب برای افزایش طول عمر دندان هایی که از بین رفته اند باشد و تنها روشی است که از تحلیل استخوان جلوگیری کرده و به نوعی باعث بازسازی آن شده.

افرادی که ایمپلنت می کارند می توانند از آن به عنوان دندان طبیعی حس کنند و به همان صورت عمل کرده و هیچ تفاوتی وجود نداشته و عمر متوسط ایمپلنت استفاده شده همانند دندان طبیعی باشد.

بعد از گذاشتن ایمپلنت فرد می تواند به همان شیوه ی قبلی غذاهای مورد علاقه خود را بجود و از آن لذت ببرد و به همان رژیم غذایی سالم خود برگردد و به مانند دندان های طبیعی عمل کرده و شما به خوبی می توانید مسواک بزنید و یا نخ دندان بکشید و مانند دندان های طبیعی مراقبت کرده تا طول عمر آن ها افزایش یابد. در واقع عمر متوسط ایمپلنت از حداقل 30 سال به بالا می باشد.

برای استفاده از تخفیف ایمپلنت روز پدر با ما تماس بگیرید

کلینیک دندانپزشکی دیجیتال پاسارگاد

01332123208-9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X