کاشت ایمپلنت توسط دکتر روشن طلب

ایمپلنت بدون درد رشت : ایمپلنت دندان یکی از بهترین راه های کاشت دندان است ولی هنوز اغلب مردم از جراحی ایمپلنت می ترسند و بدلیل همین ترس نمی توانند کاشت دندان انجام دهند و از درمان ضروری منصرف می شوند.

جایگزینی دندان های از دست رفته با ایمپلنت های دندانی مزایای متعددی دارد. ایمپلنت‌های دندانی نه تنها شبیه دندان‌های طبیعی شما هستند، بلکه همانند آن‌ها نیز عمل می‌کنند. قبل از شروع مراحل کاشت ایمپلنت بدون درد، بسیاری از بیماران از ما می پرسند: “آیا کاشت ایمپلنت دندان دردناک است؟”

آیا جراحی ایمپلنت دندان درد دارد؟

مراحل جراحی یک ایمپلنت دندان توسط دکتر روشن طلب در کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد:

مرحله 1: دکتر روشن طلب با بی حسی موضعی به طور کامل ناحیه مورد نظر را بی حس خواهد کرد. تا زمانی که ناحیه موردنظر برای کاشت ایمپلنت، کاملاً بی‌حس نشود، عمل را شروع نمی شود.

مرحله 2: فضایی در لثه و استخوان فک شما برای پایه تیتانیوم (ایمپلنت دندان) ایجاد می شود. دکتر حسن روشن طلب با برش لثه و با استفاده از دریل، استخوان فک را می تراشد و آماده سازی می کند. ایشان با دقت بالا محل قرارگیری ایمپلنت را دریل می کند و استوانه ای ایجاد می کند که ایمپلنت وارد استخوان شود.


مرحله 3: پایه ایمپلنت در محل خود قرار می گیرد و محکم می شود. یک تکیه گاه یا اباتمنت در بالای آن قرار داده می شود تا در طول چند ماه آینده آن را محکم نگه دارد. گاهی اوقات ممکن است برای کمک به بهبود لثه ها به یک یا دو بخیه نیاز داشته باشید.

نکته کلیدی که در اینجا باید روی آن تمرکز کرد، مرحله اول است: بی حسی کامل با بی حسی موضعی که این موضوع اساساً پاسخ سؤال شما را می دهد که “آیا کاشت ایمپلنت دندان درد دارد؟”

بی حسی موضعی اعصاب اطراف ناحیه ایمپلنت دندان را بی حس می کند و در این صورت در طول عمل کاشت ایمپلنت دندان خود هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

ممکن است گاهی در طول عمل احساس فشار کنید، اما این موضوع نباید باعث ناراحتی شما شود. برای بیمارانی که از درمان های دندانپزشکی اضطراب دارند، آرامبخش خوراکی و در برخی موارد بیهوشی کامل در نظر گرفته می شود.

ایمپلنت بدون جراحی زیر یک دقیقه در رشت

مگر می شود بدون تیغ و برش لثه و درد و خونریزی و در زیر یک دقیقه ، پایه ایمپلنت در دهان کاشته شود؟

مزایای ایمپلنت بدون درد توسط دکتر حسن روشن طلب

از جمله مزایای ایمپلنت دندان بدون درد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. جراحی دقیق، ایمن و قابل پیش بینی
  2. کاهش زمان درمان
  3. ناراحتی و درد کمتر بعد از عمل
  4. کوتاه تر شدن زمان بهبودی

اگر قصد درمان و کاشت ایمپلنت بدون درد را دارید، باید به عنوان بخشی از مراحل درمان برای مشاوره و بررسی وضعیت استخوان فک به طور کامل به کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد مراجعه کنید.

سلامت دهان و دندان و همچنین شکل و ابعاد (ضخامت و عرض) استخوان فک باید ارزیابی شود و ساختارهای حیاتی دندان- عصب آلوئولار تحتانی / سینوس – باید به طور کامل بررسی و شناسایی شوند. بعد از بدست آمدن نتایج این معاینه، ما می‌توانیم مناسب بودن شما برای ایمپلنت را تعیین کنیم.

ایمپلنت های دندان در حال حاضر یک روش درمانی ثابت و آزموده شده هستندو کیفیت زندگی، ظاهر و همچنین احساس ایمن و محکم بودن دندان های طبیعی را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد که به شما این امکان را می دهد که هر چه می خواهید بدون درد یا مشکل بخورید.

ایمپلنت بدون درد برای چه افرادی مناسب است؟

اگر یک یا چند دندان خود را از دست داده اید، شما کاندیدای مناسبی برای ایمپلنت دندان هستید. اما گاهی اوقات ممکن است قبل از جراحی ایمپلنت دندان نیاز به یک یا دو مرحله اضافی قبل از درمان داشته باشید.

زیرا وقتی دندانی را از دست می دهید، استخوان اطراف محلی که دندان افتاده، شروع به تحلیل رفتن می کند. برای موفقیت آمیز بودن ایمپلنت دندان، به استخوان کافی برای حمایت از پایه ایمپلنت نیاز دارید. بنابراین بسته به مدت زمانی که دندان شما از دست رفته است، ممکن است استخوان کافی نداشته باشید.

اگر دندان شما در کلینیک پاسارگاد کشیده شده است، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا استخوان فک خود را با پیوند استخوان ترمیم کنید. در این روش از مواد پیوند استخوان برای ساختن ساختار استخوانی کافی برای ایمپلنت دندان استفاده می شود.

بهترین بخش از کل روش ایمپلنت دندان این است که اغلب همه اینها را می توان در یک کلینیک و بدون درد انجام داد. دکتر حسن روشن طلب و تیم جراح های کلینیک با کاشت دقیق ایمپلنت های دندانی، لبخند شما را زیبا تر می کنند و لبخند زیبایی به شما هدیه می دهند.

دندان مصنوعی دارم آیا می توانم ایمپلنت دندان انجام دهم؟

دندان مصنوعی دارم آیا می توانم ایمپلنت دندان انجام دهم؟ برای پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

کاشت 7 واحد ایمپلنت بدون درد برای بیمار عزیز

نظر بیمار کلینیک در مورد جراحی ایمپلنت و مدت زمان بهبودی ایمپلنت دندان را در ویدئو زیر ببینید.

مدت زمان بهبودی ایمپلنت های دندانی چقدر است؟

اکثر بیماران از ساده بودن جراحی ایمپلنت دندان شگفت زده می شوند و آن را آسان تر از کشیدن دندان می دانند.

می توانید انتظار داشته باشید که روز بعد به سر کار یا فعالیت های روزانه خود بازگردید.

اگر شروع به احساس درد کردید، توصیه می کنیم از مسکن های بدون نسخه استفاده کنید. مانند سایر روش های دندانپزشکی، پرهیز از غذاهای سفت بهترین کار است و استفاده از کیسه یخ می تواند به کاهش تورم کمک کند.

زمان التیام پیوند ایمپلنت دندانی با استخوان شما می تواند چهار ماه یا بیشتر طول بکشد. پس از بهبودی کامل، شما برای مرحله بعدی آماده خواهید بود: ترمیم تاج خود، که شبیه یک دندان طبیعی است و در کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد ساخته شود.

بعد از ایمپلنت چند روز درد داریم؟

بیشتر بخوانید

اگر در مورد ایمپلنت دندان سوالی دارید و قصد گرفتن وقت برای مشاوره دارید، تیم دندانپزشکی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. اگر می خواهید برای مشاوره ایمپلنت دندان برنامه ریزی کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

01332123208-9

6 دیدگاه در ”ایمپلنت بدون درد رشت دکتر روشن طلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X