قیمت کاشت ایمپلنت دندان چقدر است؟ عوامل موثر در هزینه کاشت دندان چیست؟ ایمپلنت دندان در کلینیک تخصصی ایمپلنت و پروتز دندانی پاسارگاد براساس جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های متداول، زیر نظر بهترین متخصصان ایمپلنت و جراحان فک و صورت انجام می‌شود.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت جایگزین مصنوعی دندان است که امروزه به عنوان درمان استاندارد برای پر کردن جای خالی دندانها در نظر گرفته میشود. ایمپلنت دندان یک میله کوچک پیچی شکل است که طی یک عمل جراحی در داخل استخوان فک فرو میرود تا به استخوان اطراف جوش خورده و آماده نگه داشتن تاج مصنوعی دندان شود. در واقع پایه ایمپلنت به عنوان ریشه دندان عمل میکند و روکش دندان به عنوان تاج دندان. بنابراین ایمپلنت نیازی به تکیه بر دندانهای اطراف ندارد و در داخل استخوان فک ثابت می ماند. فرایند جوش خوردن استخوان به ایمپلنت را یکپارچگی استخوان (osseointegration) میگویند.

اجزاء ایمپلنت دندان

ایمپلنت دارای سه قسمت مهم بوده که با اتصال های مناسب به یکدیگر وصل می گردند، سه قسمت اصلی ایمپلنت به شرح زیر است:

 • فیکسچر
 • اباتمنت
 • پروتز و روکش ایمپلنت

از مهم ترین قسمت های ایمپلنت می توان به فیکسچر اشاره نمود، این قسمت طی یک عمل جراحی کوتاه درون استخوان فک بیمار وارد می گردد. فیکسچر در ایمپلنت نقش ریشه دندان طبیعی را دارد.  اباتمنت نیز واسط بین روکش و فیکسچر است، اباتمنت ها تاج ها و فیکسچر را محکم می کنند ، در مقایسه با اباتمنت هایی که برای حمایت از دندان مصنوعی استفاده می شوند، بسیار متفاوت هستند. برای مجموعه فیکسچر و اباتمنت، روکش های دندانی طراحی و ساخته شده و بر روی مجموعه نصب می گردد. روکش ها نیز از جنس های مختلفی در دسترس هستند، به عنوان مثال روکش های زیرکونیا، سرامیکی و … برای ایمپلنت قابل استفاده هستند.

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

ما در مرکز تخصصی ایمپلنت و کاشت دندان دکتر روشن طلب سعی می‌کنیم تا با بیان ساده مراحل هر درمان، به بیمار کمک کنیم تا حدودی با روند درمانی خود آشنا شود و از ترس و استرس بیمار کاسته شود. در این بخش تصمیم گرفته‌ایم مراحل جایگزینی دندان ازدست‌رفته را بیان کنیم و ببینیم که با چه مراحلی این کار انجام می‌شود؟! پس با ما همراه باشید.

برای کاشت دندان، نیاز به جراحی لثه وجود دارد. برای این کار، متخصص جراحی ایمپلنت مراحل زیر را طی می کند:

۱. بررسی وضعیت دهان و دندان : در ابتدا وضعیت دهان و سلامتی تان ارزیابی میشود و عکس های لازم گرفته میشود. کیفیت و حجم استخوان در این مرحله به دقت بررسی میشود تا مشخص شود ایمپلنت از پشتیبانی کافی برخوردار خواهد بود یا خیر.

۲. برنامه ریزی و نوبت دهی : سپس برنامه ریزی درمانی صورت میگیرد و نوبت جراحی برایتان تعیین میشود.

۳. بی حسی یا بی هوشی : پیش از شروع کار، تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی قرار میگیرید. گاهی همراه با بی حسی، نیاز به آرام بخش نیز وجود دارد.

۴. خارج کردن دندان قبلی : اگر هنوز دندان آسیب دیده کشیده نشده باشد، ابتدا دندان با دقت و ملایمت کشیده میشود تا آسیبی به استخوان و بافتهای نرم نرسد.

معمولا در این مرحله پیوند استخوان فک انجام میشود و مواد پیوندی استخوان در داخل استخوان حفره خالی دندان قرار میگیرند. در این صورت دندانپزشک دو تا شش ماه صبر میکند تا استخوان التیام کامل پیدا کند و آماده جراحی شود. در صورتی که ایمپلنت در فک بالا در عقب دهان جایگذاری میشود، گاهی به دلیل کم بودن ارتفاع استخوان فک در این ناحیه و احتمال سوراخ شدن سینوس، عمل لیفت سینوس انجام میشود که در آن کف حفره سینوس بالا کشیده شده و زیر آن مواد پیوندی اضافه میشود.

۵. سوراخ کردن استخوان : در صورتی که نیازی به تقویت استخوان نباشد، مرحله بعدی پس از کشیدن دندان، سوراخ کردن استخوان است. با دریل دندانپزشکی استخوان به اندازه مورد نظر سوراخ میشود و ایمپلنت داخل آن قرار داده میشود. سپس سوراخ ایمپلنت با قطعه ای به نام پیچ درپوش بسته میشود.

۶. جایگذاری ایمپلنت و بخیه کردن لثه : مرحله بعدی بخیه کردن لثه است. ممکن است دندانپزشک لثه را اطراف ایمپلنت بخیه کند و سر ایمپلنت بیرون بماند و یا لثه را روی ایمپلنت بکشد و بخیه کند تا از ایمپلنت بیشتر محافظت شود. در حالت دوم، بعدا برای نصب روکش دندان باید یه جراحی ساده صورت بگیرد تا لثه برش خورده و روی ایمپلنت باز شود.

۷. زمان انتظار برای پیوند استخوان و ایمپلنت : پس از جایگذاری ایمپلنت، بسته به شرایط و کیفیت استخوان، مدت زمانی که باید منتظر بمانید از دو ماه تا شش ماه متفاوت است. در این مدت نباید هیچ فشاری بر ایمپلنت وارد شود. باید بگذارید استخوان رشد کرده و به تدریج به ایمپلنت پیوند بخورد تا ثبات ثانویه در ایمپلنت برقرار شود.

۸. قراردادن اباتمنت : پس از جوش خوردن استخوان و ایمپلنت به یکدیگر، مرحله بعدی فرا میرسد. دندانپزشک پیچ درپوش ایمپلنت را باز میکند و قطعه ای به نام اباتمنت روی ایمپلنت پیچ میکند. اباتمنت همانند دندان تراشیده ای که قرار است روی آن روکش نصب شود عمل میکند و پایه ای برای اتصال روکش است.

۹. قالب گیری برای ساخت روکش : بنابراین از ایمپلنتی که روی آن اباتمنت نصب شده قالب گیری میشود تا بر اساس آن روکش دندان ساخته شود.

۱۰. وصل کردن روکش به پایه : پس از آماده شدن روکش برای وصل شدن آن به ایمپلنت مراجعه میکنید. اتصال روکش به ایمپلنت ممکن است با پیچ یا چسب مخصوص باشد.

همچنین متخصص ایمپلنت در رشت برای آن که بتواند نتیجه خوبی را برای این کار رقم بزند و هر دو طرف رضایت کامل از نتیجه عمل داشته باشند، باید اقداماتی را قبل از قرار دادن ایمپلنت بر روی استخوان فک انجام دهد که شامل پر کردن و پاکسازی کانال های ریشه، درمان و لیفت سینوس های فک بالا و یا پیوند استخوان و جراحی لثه است. اگر جراحی های نام برده مورد نیاز باشد معمولا پروسه کاشت دندان تا زمان بهبودی کامل لثه و یا استخوان فک و ایجاد شرایط ایده آل به تعویق می افتد.

کاشت دندان به روش All On 4

اشت دندان به روش all on 4 یک روش جدید و مؤثر در زمینه ترمیم دندان‌ها و جایگذاری دندان‌های کامل می‌باشد

ایمپلنت اقساطی در کلینیک تخصصی پاسارگاد

از آن جا که کاشت ایمپلنت دندان نوعی جراحی محسوب می‌شود قطعا هزینه بالایی دارد و پرداخت هزینه ایمپلنت دندان مشکل است مخصوصا اگر تعداد ایمپلنت دندان زیاد باشد. بهترین روش پرداخت هزینه در این شرایط از طریق ایمپلنت اقساطی است. ایمپلنت دندان اقساطی این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا به تدریج هزینه ایمپلنت را پرداخت کنید و به‌ سادگی بتوانید دندان‌های از دست رفته خود را جبران کنید.

آنچه که اهمیت دارد شرایط ایمپلنت قسطی است. کلینیک تخصصی ایمپلنت و پروتز دندانی پاسارگاد با فراهم کردن بهترین شرایط برای ایمپلنت اقساطی این معضل را مرتفع کرده است. برای اطلاع از شرایط ایمپلنت اقساطی با کلینیک تماس حاصل فرمایید.

کاشت ایمپلنت ساب پروستئال

کاشت ایمپلنت ساب پروستئال، مزایای ایمپلنت ساب پروستئال چیست؟

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟

در حالت عادی چند ماه بین زمان جایگذاری ایمپلنت و زمانی که میتوانید از دندان ایمپلنتی خود استفاده کنید، فاصله وجود دارد. چون پس از کاشت ایمپلنت، باید به استخوان فرصت بدهید رشد کرده و به سطح ایمپلنت جوش بخورد تا ایمپلنت از ثبات کافی برای تحمل فشار فک برخوردار شود. سه تا شش ماه این فرایند زمان نیاز دارد. پس از آن اتصال اباتمنت و روکش دندان انجام میشود و صاحب دندان میشوید.

اگر پیش از کاشت ایمپلنت نیاز به پیوند استخوان داشته باشید، چند ماه هم باید زمان برای جوش خوردن پیوند و آماده شدن استخوان برای کاشت ایمپلنت، در نظر بگیرید. با این حال گاهی اوقات که استخوان شرایط نسبتا خوبی دارد میتوان همزمان با پیوند استخوان، جایگذاری ایمپلنت را هم انجام داد.

در مواردی در صورتی که بیمار شرایط مناسب برای کاشت ایمپلنت فوری را داشته باشد، تمامی این مراحل ظرف یک روز انجام میشود یعنی در همان روزی که ایمپلنت برایتان جایگذاری میشود، روکش دندان روی آن وصل میشود تا جای دندان در دهان خالی نماند. این کار بیشتر جنبه زیبایی دارد و نمیتوانید از این دندان فعلا برای جویدن استفاده کنید.

اگر میخواهید بدانید آیا میتوانید ایمپلنت فوری بکارید یا نه، باید با دکتر روشن طلب صحبت کنید زیرا تجویز کلی در این خصوص به شدت اشتباه است و بستگی به سلامت دهان و دندان و توانایی بدنی شما دارد.

ایمپلنت دندان برای افراد دیابتی

ایمپلنت دندان برای افراد دیابتی چگونه است؟

مزایای کاشت ایمپلنت دندان

درمان ایمپلنت یک روش موفق و در عین حال پر هزینه می باشد که فرد باید نسبت به مزایای درمانی و نتیجه نهایی آگاه باشد. اطلاع از این مزایا کمک می کند فرد با انگیزه بیشتری برای درمان اقدام نماید و بین روش های درمانی مختلف بهتر بتواند نوع درمان خود را با مشاوره دندانپزشک انتخاب کند. مهم ترین مزایای ایمپلنت عبارتند از :

 1. افزایش زیبایی دندان ها و چهره فرد با جایگزین شدن دندان از دست رفته، پوسیده و خراب توسط ایمپلنت.
 2. جلوگیری از فشار و آسیب به دندان های مجاور بخاطر خالی بودن فضای کنار آنها با درمان ایمپلنت.
 3. ماندگاری و طول عمر بسیار بالای روش کاشت دندان
 4. صحبت و تکلم  فرد به مقدار قابل توجهی بهتر می شود.
 5. از لثه مراقبت صورت می گیرد و با وجود دندان کاشته شده احتمال تحلیل لثه کاهش می یابد.
 6. اعتماد به نفس فرد را در شرایط مختلف به مقدار قابل توجهی افزایش می دهد.

ایمپلنت بدون درد

ایمپلنت بدون درد چگونه انجام می شود؟ آیا جراحی ایمپلنت درد دارد؟

هزینه کاشت ایمپلنت چقدر است؟

قیمت درمان کاشت ایمپلنت در افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد. چون هزینه کاشت ایمپلنت دندان مجموع هزینه هایی است که در مراحل مختلف درمان انجام میشود. عواملی که تعیین کننده هزینه درمان کاشت ایمپلنت دندان هستند عبارتند از:

 • تعداد ایمپلنت دندان
 • جنس ایمپلنت، اباتمنت و روکش دندان
 • دو مرحله ای یا یک مرحله ای بودن جراحی ایمپلنت دندان
 • درمان های جانبی مانند درمان عفونت لثه، پوسیدگی دندان و غیره
 • نیاز یا عدم نیاز به پیوند استخوان و نوع مواد پیوندی
 • هزینه های مربوط به عکس برداری و آزمایشهای دیگر
 • تخصص دندانپزشک
 • تکنولوژیها و تجهیزات مورد استفاده

کلینیک دندانپزشکی تخصصی پاسارگاد این هزینه را بصورت اقساط میپذیرد تا افراد بتوانند از این نوع بهترین درمان جایگزینی دندان بهره مند شوند. لطفا برای اطلاع از شرایط اقساط با کلینیک تماس بگیرید.

آیا ایمپلنت درد دارد؟

خیر، ایمپلنت به خودی خود فاقد درد است، به خصوص اگر یک یا دو واحد و در یک استخوان باکیفیت و مقدار مناسب انجام شود. اما در موارد پیشرفته که نیازمند زمان زیاد کار است ممکن است در آخر کار که بی‌حسی کم می‌شود، فرد مقداری ناراحتی احساس کند که آن هم با مصرف مسکن برطرف می شود.
عموما ترس از جراحی ایمپلنت به علت شکل و شمایل کار است، چرا که یک جسم شبیه به پیچ در داخل استخوان فک پیچ می‌شود، اما این هیچ ربطی به درد حین و بعد از کار ندارد و ایمپلنت عموما درمانی بدون درد است. از نظر شرایط بعد از کار هم عموما درد و تورم کمی در ناحیه ایجاد می‌شود که با مصرف مسکن قابل پیشگیری است.
همچنین انجام درمان ایمپلنت در آرام‌بخشی و حتی بیهوشی قابل انجام است. آرام‌بخشی فرایند بسیار راحتی بوده که بوسیله آن بیمار در حالت خواب قرار گرفته و هیچ چیزی از درمان را به خاطر نمی‌آورد، و به تبع آن بیمار احساس راحتی و بی‌دردی خواهد داشت.
در کلینیک دندانپزشکی تخصصی دکتر روشن طلب امکان انجام درمان کاملا بدون درد تحت بی‌حسی موضعی و توسط متخصصین مجرب وجود دارد.

تزریق بی حسی دیجیتال بدون درد

آیا به تعداد دندان کشیده شده، ایمپلنت لازم است؟

خیر، بسته به شرایط، تعداد پایه ها متغیر است. اگر یک دندان از دست رفته است، یک پایه و یک روکش. اگر دو دندان از دست رفته، به طرز مشابه دو پایه و دو روکش قرار می‌گیرد که معمولا این روکش‌ها به هم متصل می‌شوند که از گردش آنها جلوگیری شود. اما در موارد بالاتر از دو دندان، مثلا زمانی که سه دندان از دست رفته باشد، در آن صورت می‌شود با قراردهی دو پایه و سه روکش و تشکیل یک بریج یا پل، ناحیه را بازسازی کرد، که باز هم این مورد به مقدار استخوان موجود و موقعیت دندان بستگی دارد. در مواقعی که کل دندانهای فک از بین رفته‌اند، به طور معمول برای بازسازی فک بالا، هشت عدد، و برای فک پایین هم مقدار شش تا هشت عدد ایمپلنت لازم است.
در صورتی که فک بالا با هشت عدد پایه قابل بازسازی باشد، در آن صورت دوازده عدد روکش بر روی این هشت پایه قرار می‌گیرد و چهار روکش اضافه‌تر روی اینها وصل خواهد شد. برای فک پایین شرایط یک مقدار متفاوت است. در صورت وجود استخوان کافی، همین مقدار معمول هشت پایه و دوازده روکش، و در صورت نبود استخوان، معمولا پنج تا شش عدد پایه قرار داده می‌شود و تعدادی روکش متناسب با فک بالا بر روی آن سوار می‌شود.

چطور کاشت ایمپلنت دندان موفقیت آمیزی داشته باشیم؟

شاید برای شما سوال باشد و یا بخواهید که بهترین ایمپلنت ممکن را دریافت کنید. در این صورت بهترین حالت‌های ممکن از این قرار است:

1. از زمان کشیدن شما زمان زیادی نگذشته باشد. زمان حدودا سه تا شش ماه مدت زمان مناسبی است و بعد از آن تحلیل رخ می‌دهد.
2. از ایمپلنت‌های دارای مارک معتبرتر استفاده کنید. مثلا ایمپلنت‌های سوئیسی مارک اشترومن برند بسیار معتبری محسوب میشود، و یا از ایمپلنت‌های آلمانی NDI و BEGO . بعد از اینکه مارک مناسب هم انتخاب شد مهم است که ایمپلنت توسط متخصص خودش انجام بشود یعنی جراحی را جراح انجام دهد و نه دندانپزشک عمومی، و قسمت پروتز یا روکش را هم متخصص پروتز انجام دهد.
3. در نهایت روکش ایمپلنت می‌تواند فلزی سرامیکی و یا تمام سرامیکی باشد. به طور معمول روکش فلزی سرامیکی انتخاب می‌شود چرا که ساختارهای زیرین همگی از جنس فلز هستند و توجیهی برای استفاده از تمام سرامیک نیست، اما در صورت خواست بیمار تمام سرامیک هم قابل استفاده است.
در کلینیک تخصصی ایمپلنت دکتر روشن طلب متخصصان جراحی فک و صورت، متخصص لثه، متخصص جراحی ایمپلنت و متخصص پروتز ایمپلنت حضور دارند، و شما هر زمان بخواهید برای مشاوره و دریافت بهترین درمان می‌توانید مراجعه کنید. همچنین مجموعه‌ای از مارک‌های خوب و اقتصادی بازار در کلینیک دکتر روشن طلب موجود است که می‌توانید با کسب اطلاع از جزئیات و قیمت‌های مختلف آنها، انتخاب مناسبی را داشته باشید.

ایمپلنت دکتر روشن طلب

کاشت ایمپلنت دندان، امروزه به یکی از بهترین روش‌ها برای حل معضل بی دندانی، تبدیل شده است. استفاده از ایمپلنت دندان علاوه بر جبران دندان ازدست‌رفته به زیبایی لبخند، بهبود جویدن غذا و همچنین به اصلاح تکلم نیز کمک می‌کند. ایمپلنت دندان دکتر روشن طلب بهترین انتخاب برای کاشت دندان جدید است زیرا:

 • استفاده از مشاوره آنلاین و رایگان ایمپلنت دندان
 • پاسخ‌گویی به سوالات شما توسط متخصص جراح فک و صورت
 • کاشت ایمپلنت دندان توسط بهترین جراح فک و صورت و متخصصان ایمپلنت
 • هزینه مناسب ایمپلنت دندان در کلینیک تخصصی دکتر روشن طلب
 • کاشت تخصصی ایمپلنت در 3دقیقه و به کار بردن بهترین برندهای ایمپلنت در دنیا

خدمات کلینیک دندانپزشکی دیجیتال پاسارگاد

گروه دندانپزشکی دکتر روشن‌طلب

انجام خدمات به شرح ذیل می‌باشد :
🔸️ کاشت ایمپلنت بدون درد زیر سه دقیقه
🔸️کاشت ایمپلنت فلپ لس یا بدون جراحی و بدون بخیه زیر سه دقیقه
🔸️ کاشت ایمپلنت فوری ( کشیدن و کاشت همزمان )
🔸️ ایمپلنت All On 4
🔸️ ایمپلنت ساب پریوستئال
🔸️ ایمپلنت دیجیتال و ساخت روکش دیجیتال
🔸 و کلیه درمان‌های عمومی و تخصصی

ارائه خدمات دندانپزشکی با کمترین درد و ناراحتی و با بهترین کیفیت
استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و بکار گیری مدرن ترین متدهای روز دندانپزشکی در هر یک از درمانهای ایمپلنت، لمینت، ونیر، بلیچینگ (سفیدکردن دندانها)، جراحی های لثه و درمان ریشه

بهترین کلینیک ایمپلنت رشت (دکتر روشن طلب)

بهترین کلینیک ایمپلنت رشت ( کلینیک تخصصی ایمپلنت دکتر روشن طلب) و مراجعه به یک متخصص با تجربه برای سلامت کلی اهمیت دارد و انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت دکتر روشن طلب می تواند به طور قابل توجهی بر نتیجه تاثیر بگذارد.

سوالات متداول

آیا کاشت ایمپلنت دندان درد دارد؟

اکثر بیماران از ساده بودن جراحی ایمپلنت دندان شگفت زده می شوند و آن را آسان تر از کشیدن دندان می دانند.

برای افزایش طول عمر ایمپلنت باید چه اقداماتی انجام داد؟

طول عمر ایمپلنت به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله رعایت رژیم غذایی مناسب بعد از کاشت دندان ایمپلنت، استفاده از نخ دندان و استفاده کردن از مسواک نرم و … .

عوامل موثر در افزایش طول عمر ایمپلنت دندان چیست؟

استفاده از متخصص ایمپلنت باتجربه، جنس ایمپلنت مورد استفاده، مراقبت‌های بعد از کاشت دندان، سطح سلامتی بیمار و … همه در افزایش طول عمر ایمپلنت موثر هستند.

بخیه جراحی ایمپلنت دندان را چه موقع می‌کشد؟

به طور معمول در مواردی که از بخیه قابل جذب، استفاده نمی‌شود ۷ تا ۱۰ روز بعد از جراحی برای کشیدن بخیه باید به مطب مراجعه کنید.

جوش خوردن دندان ایمپلنت چقدر طول می‌کشد؟

معمولاً ۳ تا ۶ ماه طول می‌کشد تا دندان ایمپلنت به استخوان فک کاملاً جوش بخورد. هر چه به توصیه جراحتان بهتر عمل کنید و از دندان ایمپلنت‌شده بهتر مراقبت کنید، روند جوش خوردن ایمپلنت دندان سریع‌تر انجام می‌شود.

کلام آخر

در چند سال اخیر ایمپلنت دندان(dental implant) یکی از موثرترین روش‌ها برای جایگزینی دندان‌های از‌دست‌رفته است. در کلینیک تخصصی پاسارگاد تمام مراحل کاشت ایمپلنت دندان از کاشت فیکسچر، هیلینگ، اباتمنت تا جراحی لیفت سینوس و گرفت استخوانی، براساس جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های متداول، زیر نظر بهترین متخصصان ایمپلنت و جراحان فک و صورت انجام می‌شود. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان درخواست خود را ثبت کنید.

ویزیت آنلاین و رایگان

امکان طرح سوال و مشکل دندانپزشکی در واتس اپ و دریافت پاسخ

ایمپلنت دندان می تواند یک تصمیم برای تغییر زندگی شما باشد. این یک روش عالی برای کسانی است که از لبخند خود و یا غذا خوردن در عموم خجالت زده می شوند. اگر شما واقعا تمایل به یک لبخند زیبا متکی بر ایمپلنت دندان دارید این روش ارزش هزینه را دارد. در مقایسه دندان های متکی بر ایمپلنت با دندان مصنوعی سنتی، افرادی که ایمپلنت دندان را انتخاب می کنند، به مراتب بیشتر از خوردن و لبخند زدن در عموم خوشحال هستند.

کلینیک تخصصی پاسارگاد در راستای مسئولیت مدنی و پزشکی خود درباره ارتقا سلامت و بهداشت دهان و دندان اقدام به راه‌اندازی امکان ویزیت و مکالمه با پزشکان خود را در پیام‌رسان واتس‌اپ مهیا کرده است.

کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد، به صورت آنلاین، اقدام به ویزیت رایگان مراجعانی می کند که نیازمند درمان بوده ولی امکان مراجعه حضوری ندارند. این ویزیت آنلاین، از طریق تماس تصویری یا پیام متنی صورت می‌گیرد. تعدادی از متقاضیان به صورت تخصصی و در یک فضای کاملاً دوستانه توسط دکتر روشن طلب ویزیت و معاینه خواهند شد.

اگر در مورد ایمپلنت دندان سوالی دارید و قصد گرفتن وقت برای مشاوره دارید، تیم دندانپزشکی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. اگر می خواهید برای مشاوره برنامه ریزی کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

01332134831-6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X